Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talán közeleg a nagy nap?

Talán közeleg a nagy nap?

Figyelt kérdés
Ma egész nap sokat keménykedek és vannak kis görcseim is. De viszont az elmúlt 20percben éles nyilallásokat érzek a hüvelyemben is. Pici megállás nélkül mozog ami már igen kellemetlen számomra. Első babás vagyok. 39+4hkm

2013. ápr. 6. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Énis utolso napokba éreztem a joslo fájásokat. aztán utolso elotti nap eros folyásom lett,nemtudtam éjjel szinte semmit sem aludni ,mégsem voltam fáradt. Egesz nap azon járt az eszem ,hogy mikor mehetek már :) Aztán uolso nap elkapott a hasmenés,ideges voltam ,nemtudtam megulni egyhelybe,éjfélkorul pedig elfolyott a magzatvizem :)

Nemvolt nehéz szulésem ,rosszabbra számitottam :)

39,4hkm vagy biztos hogy kozeleg a szulés :)

2013. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem sajnos császár lesz. Eddig abban bíztam hogy kitartok 10éig de a mai nap már kezdem azt hinni hogy előbb ki akarna jönni. Nem is lenne baj. Csak császár előtt nem akartam volna vajúdni. Már bele éltem magam a "gyors" szülésbe :) 39+4hkm
2013. ápr. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!