Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vérvétel eredményeit...

Az első vérvétel eredményeit a terhesgondozóba küldik és a védőnőmtől tudom meg?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes vérvétel eredményét a nőgyógyászomnak küldték, és mindig tőle kaptam meg.
2008. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig vissza kellett mennem oda ahol levették, ott adták ki. Egyedül a HepatitisB eredmény ment a védőnőhöz. De ez mindenhol másképp van, kérdezd meg a védőnőt és az orvosodat, hogy náluk hogy szokás.26 hetes kismama
2008. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnőnek küldik ki és ő adja ide!
2008. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk itt vidéken leveszik az SZTKba a lborba a vért, és már másnap átküldik a házi orvosomhoz, én bemegyek érte, ő kinyomtatja, elkérem, és már a kezembe is van, mehetek vele a nődokimhoz.
2008. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. nekem ugyanúgy zajlik, mint a 2. válaszoló esetében: nagylabor eredményért vissza kell menni oda, ahol leveszik a vért (ide nem a nőorvos, hanem a háziorvos utalt be), AFP a nőorvoshoz került, hepatititsz B a védőnőhöz!
2008. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálun úgy működik, hogy a véreredményt házhoz küldték, persze vinnem kellett megcímzett, felbélyegzett válaszborítékot. Ha nem vittem volna, akkor msnap kellett volna mennem érte. Ha leveszik a vért kérdezz rá, biztos megmondják.
2008. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!