Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha naponta többször keményedik...

Ha naponta többször keményedik a poci az miért baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

mert beindíthatja a méhösszehúzódást , ezáltal a szülést is.

Mennyi idős terhes vagy?

Magne b 6 oldja a bajt 3x2 naponta maximum.

2008. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koraszülést okozhat. Nekem a béres mgb6 vált be, abban több a mg mint a magneb6ban.
2008. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 30 hetes vagyok. A második válaszolótól kérdezném, hogy én is a béresest szedem naponta egyet. Az van ráírva, hogy csak egyet lehet. Te mennyit szedsz?
2008. jún. 11. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a második válaszoló vagyok, de válaszolni tudok a kérdésre. A Béresből egyet szabad naponta. Nem vesztesz vele semmit, ha kipróbálod a másikat. Én az utóbbit használom, azért keményedni szokott, de nem olyan egetverő. Volt, hogy napokig nem szedtem, na akkor aztán egyrészt százszor nagyobbnak is éreztem a pocit, meg hát fájdogált is.
2008. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!