Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik konkrétan tudták, hogy...

Akik konkrétan tudták, hogy mikor fogant nekik a babájuk, azok kb. hány napra rá érezték az első jeleket?

Figyelt kérdés
Mellfàjàs,hànyinger,hasfàjàs ha volt,fàradékonysàg...
2013. márc. 31. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség a negyedik betöltött hétig nem okozhat tüneteket. Ha kiszámolod, közben van (tehát nincs) egy menzesz. Nincs olyan, hogy onnan jöttem rá, hogy így, meg úgy. Tévhit. Onnan jössz rá, hogy nem jött meg.
2013. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy megmagyarázhatatlan érzésem az után az aktus után. rá egy hétre elkezdett fájni a mellem és a 10. napon tesztet is csináltam, ami + lett :))
2013. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most (3.terhesség) biztosan tudom a fogamzás időpontját napra pontosan.

És erre a napra rá 9 nappal már pozitivat teszteltem, tehát akkor mikor még a mensimet se vártam.

Egy két napra rá megjelent a gyakori vizelés,a szagérzékenység, és a mellfájdalom. (mensi előtt sose szokott lenni nekem egyik se). A szagérzékenység az egészen durván jelen volt most ugyanazokat a dolgokat használtam mint korábban mégis vmi elviselhetetlen lett pl. a joghurtos fa tusfürdőm szaga.

Amikor már 14.napon voltam (tehát vártam volna a mensit) már egészen feszült a mellem, fájt (amit korábban sose csak terhesen).

A hányinger émelygés és fáradékonyság csak 5 hét 5 naposan kezdődött de ez a többi terhességemnél is így volt.

Sajnos azóta is nagyon kínoz (10 hetes vagyok).

2013. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn is a pém után a 9. Napon teszteltem pozit.
2013. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szeretkezésünk utáni 11. napon teszteltem pozitívat. Mellfeszülés már volt, illetve kis gyomorégés, de semmi jelentős. Azért csináltam tesztet, mert hőgörbét is vezettem és egyértelműen látszott, hogy magasabbra ment a hőm, mint valaha :) A többi 'jel' akár mensit is jelenthetett volna.
2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!