Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok. Voltam dokinál...

33hetes vagyok. Voltam dokinál és megvolt minden vizsgállat, szerencsére minden ok. Azt furállom hogy majd csak egy hónap mulva, azaz 37hetessen kell legközelebb menni! Utána milyen sürün kell menni?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2008. jún. 11. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy, ne aggódj! Ha minden rendben, nem kell folyton odajárni. Viszont a 37. hét után szerintem hetente kell menni nst-re. Majd pénteken kiderül, mert én akkor megyek először, aztán meglátom, mikorra hív vissza.
2008. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk Debrecenben 36 héttől a várandós anyukák hetente járnak NST vizsgálatra és tanácsadásra orvoshoz. Az, hogy 4 hétre hívtak kontrollra, teljesen normális,mivel minden vizsgálat rendben van.
2008. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugodtam:)
2008. jún. 11. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!