Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, de eröteljes...

25 hetes vagyok, de eröteljes rugdosást szinte alig éreztem még? Csak nagyon ritkán, hogyhogy?

Figyelt kérdés
csak azért,mert mindenki arrol beszél,h olyan erösen rúg a baba,hogy fáj,meg ilyenek.hát nekem abszolút nem,söt legtöbbször olyan gyengéden érzem.mitöl?
2009. szept. 19. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Második gyermekemet várom, 31 hetes vagyok de sohasem fájt még amikor rugdostak.... mindig gyengéden, finoman ficánkoltak, néha kidugták kezüket-lábukat, de kellemetlen sohasem volt.

31 hetes + 22 hós

2009. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy még az a baba, hogy akkorákat rugjon belül... Sőtt nekem még a 38.héten sem "fájt" amikor rugdosott!!

[link]

2009. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 22 hetes vagyok, de inkább azért szisszenek fel néha, mert elterelődnek a piciről a gondolataim, és megijedek, mikor megmozdul :)

Ja, és ha ráül a vízhólyagomra, mindig szaladni kell pisilni

2009. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sem fáj soha, néha kellemetlen, ha a hólyagomat találja el, de akkor sem fáj, inkább csak "mindjárt bepisilek" érzés. a baba mozgása csak extrém esetekben fáj, pl. ha nagyon későn fordul meg, amikor már nincs helye, de szerintem túlzás, hogy komoly fájdalmat tudnak okozni, hiszen a víz nemcsak őket védi a sérüléstől, hanem az ő mozdulataikai is tompítja.
2009. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fájni nekem sem fájt,egy párszor volt,hogy erőteljesebben mocorgott,de fájdalmat nem éreztem.28 hetes km.
2009. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

38+5hetes pocakos vagyok, de nekem soha nem rúgott akkorát a babám, hogy menten le kelljen ülnöm, mert nem kapok levegőt sem.

Szerintem azért ezt sokan túl reagálják.

25 hetesen rengeteg helye van még, naponta csomószor átfordul a hasadban úgy, hogy észre sem veszed. Én ebben a korban csak fekve éreztem a babámat mozogni, ülve, állva sohasem, azt csak a 28.hét után.

2009. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!