Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérnyomásom a béka feneke...

A vérnyomásom a béka feneke alatt van és szédülök, na meg fáj a fejem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy baj, ha ilyenkor iszok egy kevés kavét sok tejjel? Igy általában elmúlik a fejfájásom.
2008. jún. 11. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán. egyél egy kis cukrosat, pl egy szem szölöcukrot. ne gugolj le, mert akkor tuti ájulás.
2008. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igyál nyugodtan kávét! Napi 2 engedélyezett, csak ne legyen erős. Én a Ricore csökkentett koffeines kávéját iszom, mert én is kóválygok. Vigyázz a hirtelen mozdulatokkal, óvatosan állj fel, ülj le stb.

Vigyázz Magadra, boldog babavárást!Üdv.:

Móni, 14 hetes kismama

2008. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat, máris készitek egy light-os kávét.
2008. jún. 11. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kávézhatsz, ha alacsony a vérnyomásod. Egyik ismerősömnek a doki ajánlotta.
2008. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvos, hogy igyak mindenképpen kávét. Még igy is, napi 2 kévé mellett 90/60 a vérnyomásom.. a csoki is jó ilyenkor.. ha nem innék elájulnék, vagy neki mennék a felnak.. :-) amúgy ki nem állhatom a kávét.. :-)
2008. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon alacsony a kávét mondták nekem is és a sok folyadák "ásványvíz" fogyasztását.Neked is ajánlom.
2008. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 90/60 a vérnyomásom ,de a kávétól nagyon rosszúl vagyok ! Nem is ittam és most sem fogok ! Ha érzem ,fáj a fejem lefekszem egy kicsit és az segít !
2008. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!