Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a termék ami tényleg...

Mi az a termék ami tényleg működik terhességi csíkok ellen? Fogalmam nincs mit használjak.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom: olyan nincs! Ha hajlamos vagy rá, úgyis előjön.
2009. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, az marad.

Nemrég volt egy amerikai/angol tudományos magazinműsorban téma, három anyukán teszteltek.Egyik kakaóvajjal kente, a másik ilyen speckó krémmel, a harmadiknak lézeres kezelést csináltak méregdrágán. Első kettőnek semmit nem ért, max kicsit gyöngyházszínűbb lett, a harmadiknak minimálisan vékonyodott, de még mindig nagyon látszott. Nincs rá megoldás, ezek ilyen kicsi sebek, ha hajlamos vagy rá, szakad mint a fene, lásd nekem.

2009. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően genetika kérdése az egész. Nem feltétlen muszáj drága speciális készítményekre áldozni, bármilyen kollagén tartalmú testápoló megfelel a célnak. Ha szerencsés vagy annyi is elég, ha nem vagy szerencsés akkor csak enyhíteni vagy elodázni lehet egy kicsit a problémát.
2009. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok,

ha mindenképp szeretnél mégis valamivel kenőcskézni, anno sokan dicsérték ezt

Avon Solutions terhesség elleni csíkok és narancsbőr elleni testápoló krém


De szerintem a kakaóvaj is megteszi!

2009. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
en napi 3x kenem ezzel mar a legelejetol [link] es egyaltalan nincs csikom a hasamon
2009. szept. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Napi 1x kenem testápolóba kevert babaolajjal. Nem vagyok csíkos. Szerintem jobb mint ha nem kennéd, viszont én is azt mondom ez genetikai kódolás.
2009. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mandulaolajat ajánlott a védőnőm,az egyik ismerősöm meg olivaolajat.Eddig nem lettem csíkos.28 hetes km
2009. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Eddig még nincsenek csíkjaim, de még csak 16 hetes vagyok. Tudom, hogy nem lehet teljesen, de szeretném valahogy meggátolni, hogy legyenek csíkjaim!
2009. szept. 19. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első babámmal milupával kentem a pocakomat, és nem lettem csíkos :) Persze lehet, hogy genetika is, de ez nekem bevált. Most a másodikkal a dm saját márkáját próbálom ki, majd elválik, hogy beválik-e...
2009. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én a dm-es babylove (mama) márkát használom.Olajat és massage krémet felváltva és nálam idáig bevált :)

A melleimen jöttek ki csak kis csíkok - pedig ott is kentem - a hasamon viszont egy darab sincsen. 32 hetes kismama

2009. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!