Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a max. Súly, amit...

Mennyi a max. Súly, amit kismamaként lehet emelni?

Figyelt kérdés
Szerencsére eddig nincs semmi problémám, de a munkahelyen aktákkal dolgozom, amik között van egy-két vastagabb.
2008. jún. 11. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max 10 kg. De a lenyeg, hogy ne hasbol emelj. Az ember keze 10 kg-t siman elbir. Amit nem tudsz kezbol emelni, azt szerintem inkabb hagyd masra.
2008. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez olyan dolog, hogy pl a tesóm nost 36 hetes a második babával. Az első baba 2,5 éves, és kb 12 kg. És van olyan szuti, amikor pl muszály felvennie, és ha neked is lesz majd több gyereked, te is fogsz emelgetni.

:))

2008. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit emelj meg amire nem érzed azt hogy nehéz, vagy teher. amit nehéznek érzel azt ne emelgesd.
2008. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csak 2-3 kg-ot mondanak, de könyörgöm, akkor nem mehetnék át a boltba egy kenyérért és üdítőért...

Én is azt mondom, hogy érezni fogod, hogy mi az, ami már sok, azt hagyd.

2008. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 hetesig max 4 kilo.ezt doktor mondta!Utana mar emelhetsz kicsivel nehezet, de en 10 kilot biztos nem emelgetnek!!!
2008. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!