Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el AFP vérvételre?

Figyelt kérdés
A dokik szerint is teljesen elavult, más országokban már nem is alkalmazzák. Fizetős down-szűrésen voltam, ott mindent rendben találtak.
2013. márc. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kötelező vizsgálatra nem mész el, akkor alá kell írnod egy nyilatkozatot, h senkit nem vonsz felelősségre blelbe. és igen, elavult, de nálunk kötelező.
2013. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kötelező, meg a kérdés is inkább csak elméleti jellegű, el fogok menni.
2013. márc. 27. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak írtam, hogy nyilatkoznod kell(ene) róla, amennyiben nem mész e. Ugyanígy van az ultrahangokkal és egyéb vizsgálatokkal....
2013. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem voltam AFP-n. Kombinált tesztem volt, az tökléletes volt. Igen, a dokim aláiratott velem egy papirt, hogy ő felajánlotta, de én nem kértem. Ugyanis a "kötelező vizsgálat" nem azt jelenti, higy neked kötelező elmenni, hanem azt, hogy az orvosnak kötelező felajánlania. Az orvosom teljesen egyetértett velem, hogy kihagytam, effektíve ő bíztatott, hogy csak felesleges paráztatás.


[az anyasági támogatáshoz legalább 4szer meg kell jelenni az orvosnál, de nem kell, hogy ezek egyike az AFP legyen]

2013. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is úgy tudtam, hogy kötelező.

szerintem túl sokat nem veszítesz, ha megvan a kombinált.

én megcsináltattam az afp-t, kombináltat, és az integráltat.

1. kombi

2. afp

3. integrált (ezt már nem szokták, ha rendben van a kombinált)


viszont ha az afp-t nem jó időben veszik le, akkor beparázhatsz. ezért is rossz..

2013. márc. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, de szerintem érdemes igénybe vanni az ingyenes szűrővizsgálatokat!
2013. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!