Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és mikor...

34 hetes vagyok és mikor elmegyek a wc re pisilni szintelent pisilok. Ez nem a magzatviz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A magzatviz nem a hugycsobol, hanem a huvelybol folyik/szivarog ki!!
2008. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a magzatvíz sárga. Legalábbis 20 hetes amniocentézisen még sárga volt.
2008. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor pisilsz azt visszatudod tartani.a magzatvíz folyást nem.próbáld ki.
2008. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem hogy magzatvíz lenne de ha az is lenne nem tudnád megkülönböztetni hogy pisilsz vagy sem (mert olyan érzés mintha bepisilnél mikor elfolyik)! Valószínű sok folyadékot ittál mert attól lehet halványabb a vizelet ha pedig keveset iszol akkor sötétebb koncentráltabb! Minden esetre ha görcsölsz vagy nem mocorog annyit a babó mint eddig kérdezd meg a védőnődet!Repedést nem éreztél a pocakodba mintha megpattant volna egy buborék??
2008. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!