Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hét és 6napos vagyok. Ma...

24hét és 6napos vagyok. Ma van a 3. napja, hogy a babám nem olyan erőteljesen mocorog a hasamban. Ugye nincs baja a babámnak? Lehet, hogy ez a hülye idő zavarja be?

Figyelt kérdés
Ma reggel is csak apró rebegéseket éreztem: (.
2008. jún. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valóban csak az időjárás van rá ilyen hatással, de ha úgy érzed, megnyugtatna, inkább kérj egy uh-t, abból tutira kitűnik, van-e gond. De biztos nincs, ne aggódj feleslegesen. Hívd fel a dokidat vagy a védőnőt, mit javasol. Minden jót!
2008. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat. Hívom is a védőnőmet, mert a dokim a műtőben van, így nem tudom elérni.

Boldog babavárást kívánok neked!

2008. jún. 11. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! Én 34 hetes vagyok, és nekem sem akar néhány napja mocorogni olyan intenzíven. De már megfigyeltem, hogy az esős, hidegfrontos idő van rá ilyen hatással. Néha - jelzésszerűen - belémrúg, innen tudom, hogy minden oké, csak most "lustálkodik", hja, amilyen idők voltak mostanában, nekem sincs kedvem semmihez. Persze azért nézesd meg, ha aggódsz, feleslegesen ne izgulj! Boldog babavárást!
2008. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!