Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos a víziterhestornát nem...

Sajnos a víziterhestornát nem bírta tovább a hüvelyem és candidám lett. A doki írt fel krémet, de csak erősödtek a tüneteim. Ez normális? Van valami házi ötletetek tünet enyhítésére?

Figyelt kérdés
Zárt méhszájjal és a 31. hétben vagyok. Előre is köszi!
2009. szept. 18. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
házi ötletem nincs,de van egy betét ami nagyon jó ezekre a problémákra (is),szülés után meg pláne..ha érdekel tudok küldeni honlapot
2009. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Házi ötlet: egy tampont márts natur joghurtba es helyezd fel 2-3 órára, enyhíti a tüneteket, Egyél sok fokhagymát az jó gombaölő. nekem bejött.
2009. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a joghurtos tampon még nem terhesen is hülyeség, mivel pont hogy a baktériumok, gombák nem tudnak miatta kiürülni a hüvelyből és még tovább terjed! Nehogy kipróbáld a babád érdekében! Bízz az orvosodban! Használd azt, amit felírt, nem fog egyok napról a másikra elmulni, ezt ne is várd, kb.1 hét.
2009. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy 5 napig kenjem magam kívül belül. Ma lesz az 5. nap, de még rosszabb minden. nem először van gombám, azért már másnapra mindig javult a helyzet, de most rosszabb mint volt! Sajnos csak 9 nap múlva van újra időpontom nála, elég kellemetlen a dolog. Magyarban úgy tudom, hogy simán lehet Canesten használni...
2009. szept. 19. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
joghurtos tampon egyáltalan nem hülyeség. Kérdezd a nlcafe.hu Antalné Putnik Judit természetgyógyászt. a szakértök rovatba megtalálod.Javult már a helyzet??
2009. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Némileg javult, de még nem tökéletes! Lehet, hogy allergiás vagyok erre a kérmre?
2009. szept. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!