Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 12 hetesen néha...

Létezik hogy 12 hetesen néha néha érzem a mozgását?

Figyelt kérdés
Már van egy gyermekem, és tudom mit kell éreznem, de olyan hihetetlen! És tényleg csak nagy ritkán érzem, gondolom amikor egy nagyot rúg :) volt valakinek ilyen tapasztalata?
2013. márc. 26. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A másodikat én is éreztem 12 hetesen, olyan csikizés jellegű volt :)
2013. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szió én 12+3 napos lehetem amikor elkezdtem őt érezni , 2 dik babócám meg is kérdeztem védőnőt azt mondta igen előfordul.


17+1 hkm :) Boldog Babavárást!

2013. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes voltam, mikor már nem csak buborékokat éreztem hanem pici rúgásokat is. Mondtam a nőgyógyászomnak, aki leteremtett, hogy azok csakis a bélmozgásaim lehettek, mert a babát csakis a 20. és 22. hét között lehet érezni! De hát ő biztosan jobban tudja... :D


Viccet félretéve, szerintem is érezheted, boldog babavárást! :)

2013. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn is èrezttem màr 12 hetesen :) Ès nekem is a màsodik :)

Jò baba vàràst.

35hetes km

2013. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elsö babánál eléggé ritka, de éppen lehetséges , én csak a 17-ik héten éreztem
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az első lányommal a 13. héten éreztem buborékolást, majd a 16. héten hatalmasat rúgott! :D Kíváncsi vagyok most mikor fogom érezni! :D


7+3 hkm

2013. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többedik babát én is éreztem 12 hetesen. Szóval simán lehet! :-)
2013. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőt 17. héten éreztem először, a másodikat 15. héten. Most 12+5 vagyok, és pár napja ugyanigy vagyok,hogy hát a fenébe is,tudom, hogy milyen érzés, de olyan hihetetlen, hogy ilyen korán :)

Főleg amikor még bélmozgásra sem foghatom, hajnalban, ha megébredek, háton fekszem és a hasamra (szeméremdomb fölé közvetlenül) teszem a kezem. Mélyen bent érzem a mocorgást, szóval nem a kezemmel, igy szoktam feküdni, ha nem birok aludni :) Olyan jó érzés, hogy tudom, érzem, hogy ott van.

2013. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!