Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kihúzzák egy fogam....

Holnap kihúzzák egy fogam. Utánna biztos fájni fog egy darabig. Milyen fájdalomcsillapítót lehet terhesen alkalmazni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szájvízzel öblögethetsz, és nem írtad, hány hetes vagy!
2008. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én paramaxot használtam, a gyógyszertárban ajánlották. jó fej, fogfájásra, gyulladáscsökkentő. persze ha nagyon a terhesség elején jársz akkor azért csak óvatosan.
2008. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 13. hétben vagyok.
2008. jún. 11. 08:30
 4/6 anonim válasza:
alghopyrint és rubophent lehet szedni. Amúgy én cataflant vettem be fogfájásra egy alkalommal. Az nagyon erős, de rá van irva, hogy csak az utolsó harmadban nem lehet szedni. Semmi bajom nem volt tőle. Én kb.8-10 hetes voltam akkor.
2008. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A húzás után annyira nem fog fájni. Inkább szájöblőgető. CORSODYL a legjobb szájműtét után napok alatt hat.
2008. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Paracetamolos fájdalomcsillapítót nyugodtan szedhetsz!pl. efferalgan
2008. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!