Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri a kismama biztonsái öv...

Megéri a kismama biztonsái öv lehúzó a 9000 ftot?

Figyelt kérdés
Szívesen vennék ilyet, de olcsóbban
2008. jún. 11. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmes, bár tényleg nagyon drága. Szerintem ennyi pénzt nem ér meg!
2008. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nagyon örültem neki. Én sokat vezettem terhesen, még a 41. héten is (kicsit túlhordtam a babát.) Én kihasználtam, és a második babámnál már nem kell megvenni. Nővérem nem használt, de szerintem sokkal veszélyesebb vezetés közben mikor a kismamák ide-oda igazgaták z övet, mert nyomja a hasukat. Észre sem venni, hogy az ember be van kötve :). A szülés után is jól jön, mert nem nyomja a hasadat, ha véletlenül császárod volt. Nézz körül a vaterán (www.vatera.hu), ott szokott lenni használtan is.
2008. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt gondoltam hülyeség, de nagyon kényelmes. Miskolci vagyok és a Tégel babaáruházban lehet bérelni, egy évre 6500 Ft, amit utána le kell vásárolni (de ha megszületik a pici úgy is fog kelleni neki sok minden).

2008. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nézőpont kérdése, hogy drága-e vagy sem. Ha megnézed az árát, igen a 9ezer Ft elég drága. De ha úgy nézed, hogy esetleg a kisbabád élete vagy egészsége múlhat rajta, akkor minden pénzt megér. Én az első pillanattól használom, még szinte nem is volt pocakom, amikor vettem. De mivel több babát is tervezünk, ki lesz használva, amúgy meg tényleg lehet használtan venni olcsóbban is.

Olyan könnyen történhet baleset, az ember sosem tudhatja, ha nem vagy bekötve, akkor azért lehet baja a babádnak, mert megütheted a pocakodat, ha meg be vagy kötve, akkor az öv tudja túlságosan megnyomni. Az övlehúzóval viszont mindketten biztonságban vagytok és szerintem ez minden pénzt megér.

2008. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Én is már szinte a kezdetektől használom és nyugodtabb is vagyok útközben. Amúgy meg - ne forduljon elő - de akkor ismerheti meg az ember az igazi hasznát, ha valami baj (baleset) történik, ez olyan, mint a légzsák. Szóval szerintem megéri érte kifizetni ezt a pénzt.

26 hetes kismama

2008. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én kölcsönbe kaptam, és nagyon örültem neki, mindog hazsnálom, nagyon jó.
2008. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megéri az árát!! Nézd meg esetleg a minimno.hu-n,szerintem ott is lehet kölcsönözni. Tényleg nagyon sokba kerül a kis jövevény.... De hidd el,megéri,csak jól körbe kell nézni!!!!
2008. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!