Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a buborékolás?

Milyen a buborékolás?

Figyelt kérdés
Azt hiszem hogy azt éreztem de nemtudom eldönteni. Evés után történt feküdtem és lentről a méhemtől mintha a gyomrom korgott volna. Lehet csak a bélmozgás volt? 16 hetes kismama!
2008. jún. 10. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm... mindenki buborékolást meg bugyborékolást emleget...

Én határozott kaparászást éreztem a 18. héten.

Figyelgesd csak, lassan már észleled, hogy mocorog a baba.

Boldog babavárást :)

2008. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha első trehességről van szó, valószinűleg csak bél vagy szélmozgás. He nem, akkor ezután mindennap fogod érezni. Főleg az esti órákban lehet jól érezni. A baba mocorgása a buborékoláson kivül lehet surranás,apró kaparászás, simogatás, lüktetés. Érezheted úgy is, mintha a pociban gyengén dobogna a szived.
2008. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm már alig várom hogy mocorogjon első baba amúgy, csak úgy várom már! :-) Boldog babavárást nektek!
2008. jún. 10. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már lehet a babád! Figyelgesd minden nap, és lehet hogy már többet fogod érezni!
2008. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!