Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hetesen erős hüvelyi folyás?

24. hetesen erős hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Vasárnap töltöm a 24. hetet. Erősödő hüvelyi folyásom van-nem viszket, színtelen, de nem szagtalan. Nem büdös, sima hüvely szaga van.

Aggódjak?


2013. márc. 22. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez sajna természetes,mást nem tudsz tenni mint betét.Szép babavárást. 30hkm
2013. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régebben is volt erős hüvelyfolyásod, amikor még nem voltál terhes? Mert ha igen, az alkati dolog.

Azért a biztonság kedvéért nézesd meg a dokival, ha nem szűnik.

2013. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen volt, de nem ennyire erős.

A terhesség alatt persze megnőtt a mennyiség.


A dokim egyszer ránézett, azt mondta, hogy rendben van, ha bizonytalannak érzem, csináljak lactofeel kúrát.

Ezt a terhesség kezdete óta már 3x megcsináltam...igazából azért aggódom, mert nem szagtalan.

2013. márc. 22. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is annak idején lactofeel-t írt fel a dokim. Ha tényleg aggódsz, akkor a legközelebbi terhesgondozáson kérdezz rá!
2013. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. Én 20 hetes vagyok, és nagyon sok folyásom van, volt, hogy egy nagy adag kocsonyás cucc jött ki belőlem, de a doki azt mondta, ez terhesséeg alatt normális!
2013. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!