Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes vagyok és 2napja a...

34hetes vagyok és 2napja a babám kevesebbet mozog, meg egész lent érzem Öt. Lehet lefordult és ezért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem a babóca 30-ik héttől lefele fordult,de én nem vettem észre hogy kevesebbet mozgott volna.34 hetessen már a babák többsége lefele van fordulva.Nekem azt mondták hogy a szülés előtt mozog kevesebbet a baba,de szerintem ez sem isgaz.Én a 41 hétben vagyok,és a babóca ugyanolyan aktív mint volt.Pénteken nekem indítanak szülést már.Szerintem lehet az időjárástól is,mert nekünk is vannak nyugottabb napjaink.Boldog babavárást!!!!
2008. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,csak azért gondoltam mert érzem én hogy mozog,csak egész mélyen!Neked is bolldog babavárást és könnyü szülést:)
2008. jún. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!