Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, görcsölget,...

12 hetes vagyok, görcsölget, fájdogál a hasam, ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden normális, csak a vérzés nem.
2009. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


A görcsölgetés sem normális. Próbálj sokat pihenni és mielőbb nézzen meg a nődoki uh-val!

2009. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem vérzel,ne ijedj meg.

De ha biztosra akarsz menni,kérdezd meg az orvosodat.

2009. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülök, hogy megkérdezted. Én a 9. hétben vagyok első pár hétben nekem is fájdogált sokat a hasam, volt egy nagyon rövid szünet, és mostanában megint fájdogál. Nem nevezhetném tipikus görcsnek-egyáltalán nem-, inkább feszül, meg nem is tudom.

Már akartam én is itt kérdezni!

Férjem mindig azzal nyugtat, hogy normális, nyúlnak az izmaim, a méhem nő, ami tuti, mert érzem puha tapintással. Mi biztosan is fájdogálósok vagyunk. Van, aki hány, van, aki szédül, neknk fájdogál a hasunk.

Ha megemlíted a dokidnak, akkor szívesen vennem, ha megírnád, hogy mit mondott, én csak 2hét múlva megyek, de azért én is rá fogok kérdezni. (Akár priviben is írhatsz, nehogy elvesszen itt az infó-lehet ki fog menni az agyamból, hogy ide vissza-vissza nézzek)

2009. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!