Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, teljesen...

37 hetes vagyok, teljesen zárt a méhszáj. Ilyenkor fürödhetek még kádban? És szexelni lehet vagy azt gumival tegyük? Ezt elfelejtettem megkérdezni ma a dokimtól.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha teljesen zárt a méhszáj és nem görcsölgetsz, simán fürödhetsz. Nekem elég korán elkezdett görcsölni a hasam, uh letiltottak a szexről is és 2 hete nyitva van mind3 méhszáj, nem merek azóta csak zuhanyozni a fertőzésveszély miatt. A korábbi terhességeimnél végig szexeltünk gumi nélkül. Mjuk nekem eszembe sem jutott, h esetleg használni kéne...:)

2009. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, teljesen zárt voltam, C3000. A gumi meg csak a fertőzés veszély miatt (bár eddig nem volt hasonló probléma) és amiatt kérdeztem hogy nélküle nem indul-e be a szülés amivel még várnék 1-2 hetet.
2009. szept. 16. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
en az egesz allapotossagom allatt egyszer sem furodtem,mindig csak tussoltam,raadasul en ugy tudom,hogy nem is ajanljak az orvosok sem,mivel fenn all a fertozes veszeje,persze ez az en velemenyem,35h.km.,kellemes babavarast es konnyu szulest kivanok:)
2009. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!