Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már érzem a babám mozgását,...

Ha már érzem a babám mozgását, kb. Mennyi idő után lehet kívülről, hasfalon keresztül is érezni?

Figyelt kérdés
Apuka már nagyon kíváncsi :)
2008. jún. 10. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Apuka rakja oda a hasadhoz a fülét,és hallani fog bugyogást a hasadba.Ez is élmény,az én párom minden nap hallgatózik

20 hetes kismama

Te mennyi idős babás vagy?

2008. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is 20 hetes vagyok.

Kb. másfél hete érzem a babát, de nem kis mozgásokat, meg "bugyogást", hanem "csak" a nagy mozgásokat (rúgást, meg forgolódást).

2008. jún. 10. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a párodnak még nagyon nehéz elkapni azt a pillanatot,mert ilyenkor még nem annyira sűrűek a rúgások,mozgolódások.Én evés után szoktam érezni,hogy mocorog.Próbáljátok meg úgy,hogy evés után hanyattfekszel,és a párod rakja oda a kezét,hátha.Nálunk bevált.
2008. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En csak akkor erzem a babat ha a kezem a hasamra teszem(par napja)...amugy nem...fura.17 hetes kismama
2008. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen aktív a babód :) De mi is úgy csináltuk, hogy tudtam, ha apa magzatmozgásra vadászik akkor este lefekvés előtt addig nem feküdtem le vízszintbe míg azonnal oda nem tudta tenni a kezét a hasamra, először ő helyezkedett el, és akkor azonnal elkapta a kis huncutka mozgását. Szerintem már nem kell sok, lehet csak egy-két hét és érzi, de az is lehet hogy már látni is fogja.

Sosem felejtem a párom arcát amikor először megmozdult a pici az ő keze alatt is. Ragyogott és elmondhatatlan boldogság csücsült percekig az arcán :)

Remélem nektek is hasonló élményben lesz részetek!

38 hetes 5 napos kismama

2008. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!