Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes km vagyok. Ma egész...

8 hetes km vagyok. Ma egész nap fel vagyok puffadva, szorulásom van, és most rózsaszín folyásom van. Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín folyás miatt orvos, lehetőleg még ma.
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet, lehet, hogy semmiség a vérzés, de leht, hoyg gond van.
2013. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthol a 2,5 és 4 éves gyerekeimmel,a férjem éjszakás :-( nem tudok most bemenni a kórházba,de reggelig megbolondulok :-(
2013. márc. 15. 21:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök,nem érzek semmilyen fájdalmat.Lehet,hogy az erőlködéstől van?
2013. márc. 15. 21:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Találj gyors valakit, aki vigyáz a gyerekekre, vagy vidd be magaddal őket. Ez nem játék, minnél előbb menj be!
2013. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
valakit keríts aki vigyáz rájuk vagy vidd magaddal őket.
2013. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem reggelig nem lesz baj, de ne jarkalj, csak fekudj! Vegyel be 2db MagneB6-ot es 1000mg C-Vitamint (ha pl 200mg-os van, akkor 5 db-ot!). Fekud, nyugi es hiddj a piciben! Reggel orvos... A c-vitamin verzescsillapito! 3 hete verezgetek, tudom... 7+6 hkm
2013. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Es drukkolok neked! Nyugi! Szamtalan oka lehet a verzesnek, ennek tobbsege artalmatlan. Amig nem eros, boseges verzes es nem gorcsolsz, biztonsagban vagytok. De reggel orvoshoz kell menni.
2013. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen a 6. és 7. héten. Mindkétszer voltunk azonnal orvosnál és semmi gond nem volt. Azt mondták, hogy ez nagyon sokaknál előfordul, hiszen ilyenkor kapcsolódik be a magzat az anyai vérkeringésbe, megbontja az ereket, és így előfordul némi rózsaszínes folyás, igen sokaknál. Kaptam Rutascorbint, amit napi 3x kellett szednem, és MagneB6-ot, szintén napi 3x. Emellett azt mondták pihenjek, és ne idegeskedjek, mert ez tényleg mindennapos. Most 17 hetes vagyok, és minden rendben. :) javaslom, te is menj le holnap orvoshoz, de ne aggódj, nem lesz baj. Csak fő az elővigyázatosság, jobb, ha tud róla az orvos is.
2013. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Ugye nincs gond?
2013. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!