Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat álmában is mozgolódik...

A magzat álmában is mozgolódik? Vagy a mi picink mégsem alvással tölti az ideje 90 %-át?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, h a félidőtől napi kb. 20 órát alszanak. A mi bébikénk velem "ébred", minden kajcsi után jelez, néha pedig spontán, sokat van fenn.
2008. jún. 9. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 26 hetes vagyok, és az én picurkám is állandóan mozgolódik, hol erősebben, hol gyengébben, de szinte egész nap érzem, hogy rugdal.

Már én is gondolkodtam rajta, hogy sosem alszik, vagy ha alszik is, akkor is jár keze-lába.

De éjszaka szeret fent lenni :)

2008. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy imádnivaló a kicsi pörgése, és jó hallani, h más is így van ezzel!
2008. jún. 9. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az anyuka ébren van a baba éberalvásban alszik,.,ami azt jelenti, hogy aktívan mozog alvás közben ez kb a 20 órából amennyit te sem alszol...és még kicsit tényleg ébren is van egy- két órát, a maradék pedig amikor nem mozog, na akkor télleg alszik, nem álmodik és nem nagyon érzékel...általában a mozgás nélküli alvás akkor van amikor már te is teljes nyugalomban vagy és kényelmes számára a testhelyzeted.Persze néhány magzat többet mozog a kelleténél, de az nem akkora baj.
2008. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a szakszerű választ!
2008. jún. 9. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem álmukban is fészkelődnek, ha nem is kimondottan rugdosnak. Én most 2 naponta járok nstre túlhordás miatt, és alszik a baba, de érzem, hogy finoman arrébbteszi magát.

amúgy babája is válogatja, barátnőmé is folyamatosan éjjel nappal rugdalt.

Az enyém alszik, ha én elpihenek, reggel ha felébredek, megmutatja magát, evés közben és után mindig ficereg. Amúgy meg mikor hogy. Van hogy egész nap alig érzem, van hogy meg sem áll:-)

Bajnak biztos nem baj, ha úgy érzed sokat mocorog:-)

2008. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta, hogy ciklikusan alszik és ébren van, ami kb 20 perces időtartamok, így ha sokat mozog is, nehezen veszi észre az ember, hogy tényleg alszik is!:)
2008. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen én is ugy tudom h ciklusok vannak náluk, 20 perc alvás és 20 perc ébrenlét, az enyém is nagyon sokat mozog.

Estenként ha lefekszem sokszor folyamtosan mozog egy órát.

25 hetes kismami.

2008. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!