Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam, hogy füstölt-érlelt...

Olvastam, hogy füstölt-érlelt féle ételeket kerülni kell a kismamának, megkivántam a téliszalámit és most azt eszegetem egész nap, nem lehet baj belöle?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nyugottan edd meg!!!Mert ami jólesik neked az a babának i.Én is a terhességem elején nagyon sok füstölt sonkát megettem,meg kolbászt.Szerintem van ettől ártalmasabb is mint a füstölt ételek.üdv 40 hetes kismama
2008. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy edd!! Én még jó kis házi füstölésű dolgokat is ettem, és igaz görcsöltem is tőle, de azt mondták hogy az epe miatt, van. Mert én kicsit epés vagyok. A bolti szalámik nincsennek annyira megfüstölve hogy ártsanak. Ettem és a füstölt szalonnát is, meg sonkát meg mindent, és semmi gondom :) 38 hetes jó étvágyú kismama
2008. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat még nem hallottam hogy füstölt dolgokat nem lehetne enni. Miért nem?

A penésszel érlelt dolgokat illik kerülni, de ha megeszel egy pick szalámis szenyót attól még semmi bajod nem lesz!!

EGyél nyugodtan, gondolom nem kilószámra eszed.

A nyers húst, nyers tojást, puha sajtot és a penészes dolgokat kerüld. A többi jöhet:-)

2008. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!