Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy a vizeletb...

Mit jelent az, hogy a vizeletben vér található? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
, hogyan? , nem vagyok felfázva, nem fáj semmim. 27 hetes vagyok.
2013. márc. 12. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vesekövem volt
2013. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a védőnő szerint, tenyésztést kéne kérni, hogy mi okozza. vagy antibiotikumot szedni. Antibiotikumot nem szedek, mert maga a Rovamicine amit kötelező szednem az... nem parázok, csak érdeklődöm :)
2013. márc. 12. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte minden kismamának van a vizeletében vér, ez teljesen normális. Csak a mennyiség nem mindegy, de ha túl sok azt jelzik rögtön.

Fura nekem a védönö hogy ilyenekkel dobálodzik, ha valamit nem tart rendben miért nem küld rögtön orvoshoz.


Amúgy nekem anyósom nögyógyász mellett aszisztens egy magán praxisban, itt ök azt nézik is. Minden alkalommal vizeletet. Volt olyan hogy karácsonykor állandóan pisilnem kellett menni és hozott haza egy tesztet amivel megnézte mennyi vér, fehérje van a vizeletben, és tudja, hogy a doki mekkora érték felett nem tartja ez normálisnak.

2013. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem csinálnak ilyen tesztet, minden egyes alkalommal, csak a cukorterhelés után mikor megjött az eredményem, ott volt feltüntetve, hogy vér a vizeletben. nem sok, gondolom én, hiszen én nem vezsek észre semmi különöset.
2013. márc. 12. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem vesekő miatt volt.
2013. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondott semmit?
2013. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!