Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kispocaklakóm azt szokta...

A kispocaklakóm azt szokta csinálni, naponta többször is, h néha itt néha ott befészkeli magát és bekeményedik pár msp-re a méhem, kipúposodik meg ilyenek, de hamar elmúlik! Ez normális?

Figyelt kérdés
26 hetes kismami vagyok,és ma nagyon megijesztettek,azóta nem bírok nyugodni!A kispocaklakóm azt szokta csinálni,naponta többször is,h néha itt néha ott befészkeli magát és bekeményedik pár msp-re a méhem,kipúposodik meg ilyenek,de hamar elmúlik!A doki már az elején mondta h vékony a hasfalam és h mindent érezni fogok!ezért én ezt imádtam is mikor ilyenek történtek velem!Zárt a méhszájam!Ez a keményedés?ez nem baj?Remélem meg tudtok nyugtatni!
2008. jún. 8. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen természetes... Én a 32.hétben vagyok, elég vékony testalkatú, de amit művel a kislányom az elég látványos is:) Nekem is ugyanazt csinálta és csinálja, mint neked... Ez nem baj!
2008. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm-akkor élvezhetem tovább???:-))csak mosolyogni szoktam rajta:-))
2008. jún. 8. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen szinte meg merevedik bennt,hidd el később néha kellemetlen is lesz.nekem már az néha ,kicsit fáj is néha és egyszerűen nem tudom miért csinálja.35hetes kismama
2008. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 24. hetet töltöttem, nekem is vannak ilyen "gonjaim". :) Ahol érzem, hogy bekeményedett, kicsit megcsiklandozom a hasam, és máris elmegy onnan. Szerintem örüljünk ennek, később már kellemetlenebb érzések is lesznek.
2008. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!