Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meik a jobb terhesvitam az...

Meik a jobb terhesvitam az elevit vagy a gravida?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazából nem tudhatjuk. Az Elevitet jobban reklámozzák az biztos. Én is azt szedtem, ez a Czeizel prof. fejlesztése.
2008. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Ezt nem igazán lehet tudni,kinek ez-kinek az.Sok mindenkinek székrekedése lesz a terhesvitaminoktól,van aki hány tőle,van aki hízik tőle,van akinek semmi baja.

Én nem szedek,inkább sok gyümi meg zöldség.Utánnanéztem,hogy melyikben milyen vita.min van ha eszem.A vérképem meg Az én dokim rámbízta,hogy szedek-e vagy sem.20 hetes pocis

2008. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj,lemradt:vérképem meg tökéletes.
2008. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szednék egy vitamint sem, azért, mert jobban reklámozzák! (gyógyszerbiznisz) Nem hiszek a kemikáliákban! Nem mondom, hogy nincs szüksége fokozottan a szervezetnek vitaminokra és egyéb ásványi anyagokra, de azt megtalálod természetes alapanyagokban is! Van egy nagyon szuper táplálékkiegészítő a piacon, ami teljesen természetes alapanyagokból készül, nem mesterséges technológiával. És minden benne van, amire ilyenkor szükségünk van! Szándékosan nem írom a nevét! Ha érdekel, írj privátba!
2008. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a magzatvédővitaminok nem a te szervezeted vitaminpótlására vannak, hanem a magzat fejődéséhez szükséges anyagokat tartalmazza.ezért is javasolják,hogy terhesség első három hónapjában érdemes szedni, hisz akkor fejlődik ki a magzat.
2008. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Várandós szervezetnek szüksége van plusz vitaminokra. Ez biztosítható lenne gyümölcs és főzelékekkel-főleg nyersen fogyasztva, jól megmosva. De a mai gyümiknek,növényeknek sajnos csökkent a vitamin és ásványi anyagtartalma.Kaphatók természetes alapanyagokból készült vitaminok is, melyeknek jobb a hasznosulása. Ha nem akarod szedni, megvárhatod a vérképeredményedet. Ha vérszegény lennél, feltétlenül kezd el. A legtöbb terhesvitamin hasonló összetételű.Elevitben jód is van.
2008. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én is dilemmáztam, hogy mit is szedjek és megnéztem, hogy melyikben mi van. A Gravidában sokkal több a vitamin, de én személy szerint nem bírtam. Sajnos az összes Béres terméktől hányok :( Úgyhogy most Femibion van.
2009. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!