Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ez? Csak olvasgatok...

Hogy lehet ez? Csak olvasgatok itt az oldalon, és az ötezer valahanyadik oldalon írja egy kismama,

Figyelt kérdés

hogy szakrenelőben 4 hetesnek mondták, magánrenelőben meg 8 hetesnek. ez hogy létezik?

az egy hónap eltérés, méretben pedig kb 2-3 cm.

a mai világban van ilyen?

pfff, ez durva, nem?


2013. febr. 22. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy butaságnak hangzik,mert akkor volt 4 hetes,amikor meg kellett volna jönnie,még vár két hetet,aztán hathetesen elmegy dokihoz,aki 8 hetesen visszarendeli,hogy minden rendben van-e.Valaki nagyon eltévedt a számok között.
2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló. Mivel nem rendszeres volt a menzeszem ezért "nem tudta" normálisan kiszámolni az orvos, hogy mikor fogok szülni. Így lett június 13-ból aug. 4. Na ez a durva!
2013. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is 4 hetesen voltam először, még meg sem kellett volna jönnie, de éreztem hogy baba van. na akkor már láttunk valamit hüvelyivel, de pici valamit. na most ez olyan, mintha akkor már lett volna 20-30 mm-es baba.
2013. febr. 22. 15:01
 4/7 A kérdező kommentje:

hihetetlen. ezt még meg is értem, ha rendszertelen, de mikor elmegy ilyen kisterhesen, nem hiszem el hogy van ilyen szerencsétlen doki, aki egy ciklussal elnézi a baba korát. az ilyen adja vissza a diplomáját, nem?

nagyon nem mindegy hogy valaki pl 4 hetes vagy 7,8,9....

ebből van a sok para a terhesség alatt a nem megfelelő méretek miatt.

megáll az ész.....

2013. febr. 22. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes.Bár én már ritkán lepődök meg az ilyesmin.Nálam is elég érdekesen számolnak.Először volt július 2,utána júli 6,megint júli 2 és a legújabb adat (4D-s uh szerint) júli 7-8-9.Majdcsak kibújik valamikor júliusban a drágám :)
2013. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én emlékszem egy ilyen vagy hasonló kérdésre december elején-közepén. Az külföldön történt, januárban már pontosított a dokija. Szerintem Magyarországon alaposabbak az orvosok, meg a terhesgondozás is nagyon jó. Valamit félrenézett az a doki vagy azt is el tudom képzelni, hogy a nyelv nem tökéletes ismerete miatt vmit félreértettek.
2013. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hetett azért durva hogy tévedjen , nekem max 2 héttel korábbinak mondta a dokim , a másik doki pedig azt mondta miről beszélek amikor 7 és fél hetesnek voltam a másik doki mondta 9 és fél . Azóta vooltam már Uzsoki kórházban is a 12 hetes ultrahangon és a 2 dokinak volt igaza.


12+6 hkm :)

2013. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!