Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 napja volt spontán vetélése...

29 napja volt spontán vetélésem, nem kellett kaparni.26. napon (3 napja) elkezdtem barnázni, alig észrevehetően, csak halvány volt és kevés. Ez két napig tartott és ma már semmi. Normális ez? Meg fog még jönni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az újabb mensidnek kellen már megjönnie? Mert ha 29 napja volt, akkor már itt az újabb ciklus nem?
2009. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ez lenne azóta az első menstruáció. de félek, hogy baj van, miért nem jön meg rendesen?
2009. szept. 10. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben volt a spontán vetélésed? Nem lehet, hogy nagyon korán volt, nem látták még és lehet, hogy még mindig ott van? Nem eggyett olvastám ilyet már itt és máshol is. Valaki elküldött egy nőt kaparásra, mert nincs meg már a baba. Be is ment a kórházba pár nappal később, csináltak megint uh-ot neki, és ott meg már látszott a baba szive. Én csinálnék egy tesztet a helyedben. Ird meg mi lett! Sok sikert! :-)
2009. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam ultrahangon rögtön vetélés után és teljesen kitisztult a méhem. tehát elvileg nem volt benn semmi
2009. szept. 11. 21:26
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és 10 hetesen vetéltem el:(
2009. szept. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!