Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülők tudják a baba nemét,...

Szülők tudják a baba nemét, de a rokonságnak nem árulják el, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Meglepetést szeretnének, így nekünk nem akarják elárulni. Volt már valaki így?

Szerintem ez nem igazság. :)

Persze, ők a szülők, ez az ő joguk. Semmi bajom vele, nagyon szeretem Őket, viszont ez úgy lenne az igazi, ha Ők sem tudhatják. Legalábbis szerintem. :)


Mit gondoltok?


2013. febr. 22. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Én azt gondolom, hogy ez az anyuka és az apuka magányügye, hogy mikor mit mond el a baba nemével kapcsolatban.
2013. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
magánt akartam írni
2013. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én sem mondanám meg , de úgyis kiderülne a holmikból ,amiket veszek majd, hogy rózsaszín, vagy kék..., meg az első babának is fogjuk mondani, hogy hugi, vagy öcsi van a pocakban...pedig jó lenne ha a többiek számára meglepi lenne.De ez annyira nem kivitelezhető.
2013. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Az ő dolguk.


Az is az lenne,ha el se mondták volna hogy terhes,hanem a nagy pocakból veszed észre.

2013. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mások nem izgulnak annyira, mint a szülők. Bár az anyám megőrült volna, ha nem mondjuk el, hogy mi lesz a kis unokája. :) Szóval mivel másoknak ez nem olyan nagy dolog, nyugodtan el lehet nekik mondani.
2013. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az ő döntésük és azért vannak praktikus okai is a kíváncsiságon túl annak, hogy ők meg akarták tudni. Pl. ruhák, babakocsi és egyéb kiegészítők vásárlásánál.

Nekem ez kicsit olyan, mint mikor valaki szeptemberben azzal jön nekem, hogy "megvan már a karácsonyi ajándékod, nagyon szuper, de meglepetés":)

2013. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

A kíváncsiságod egy dolog, de ők a szülők, az ő gyerekük, az ő életük, az ő magánügyük.


"viszont ez úgy lenne az igazi, ha Ők sem tudhatják."


Bocs, de ebben a történetben ŐK és a gyerek a főszereplők, mindenki más csak statiszta, nincs jogod számon kérni, hogy ők miért tudhatják te meg nem.


Elhiszem, hogy izgulsz, én is felpörögtem amikor nem volt még gyerekem és megszületett az unokaöcsém, de ezzel kapcsolatosan csak egyet tehetsz: elfogadod és vársz.

2013. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ez az ő dolguk, az ő magánügyük, ez természetes. Egyébként minden unisex. Azért is kérdeztem, mert még ilyenről sosem hallottam. Köszi a válaszokat!
2013. febr. 22. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőmék voltak így hogy titkolóztak végig (3.baba volt akit nagyon lánynak vártak és az elejétől hangoztatták hogy MOST lány készült tuti, érzik mindketten stb. lánynevük volt stb.) persze fiú lett. De nem mondták meg csak mikor megszületett és mondták a nevét abból lehetett tudni hogy fiú. Azt mondták utólag hogy el akarták kerülni a "sajnálkozó" beszólásokat hogy na nem baj hogy fiú stb.stb.
2013. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég furcsa, ha ők tudják akkor nem mindegy hogy a szomszéd Manci néni is tudja.
2013. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!