Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 6 hetes vagyok, de...

Még csak 6 hetes vagyok, de olyannak érzem a hasamat, mintha a 3. hónapban lennék. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nincsenek fájdalmaim, de olyan nagynak érzem? Amikor megmozdulok, azt is olyan óvatosan teszem... Lehet, hogy túlreagálom? Még csak az eleje, mi lesz a vége felé? Be fogok dilizni?
2008. jún. 6. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, en is ugy kozlekedem, mint egy nyugdijas. Szepen lassan. Meg az agybol is igy kelek fel, pedig csak 5 hetes vagyok. allitolag tok normalis. A hasam pedig nekem is szeret felfujodni...aztan reggelre lemegy :o)
2008. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! A nyugdíjas mozgás rám is nagyon jellemző:-) Néha teljesen kiakadok magamtól. Mindenesetre megnyugtató, hogy más is tapasztal magán ilyesmit...
2008. jún. 6. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú... mi lesz veled ha tényleg nőni fog a pocid? Én a 26. héten vagyok és az érzés mindha kővel lenne telepakolva a hasam. Édes teher :))
2008. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia.no para.én modst vagyok 3 honapos és 5 hetes koromtol olyan vagyok mint egy őregasszony.csak most már jobb...megszoktam:D
2008. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 16 hetes vagyok, az elejétől kezdve nagynak éreztem a hasam, aztán most olyan gyorsan elkezdett nőni, hogy már tényleg alig bírok mozogni. Simán van olyan hasam mint egy 6 hónaposnak.
2008. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

..hát ez az! :-) Én is ezt mondom:-)

Mi lesz később????

Az igazság az, hogy nagyon féltem! Olyan sok vetélésről olvastam, hallottam. Sajna!

2008. jún. 6. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
DE A HASAD IS NAGY
2008. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már 5 hetes koromtól nem tudtam felvenni a nadrágjaimat, és kb úgy mozogtam mint egy reumás csiga:)

Ez természetes, a felfújódástól van, én nemigazán tudtam mit kezdeni vele, úgyhogy óvatosan közlekedtem. Később jobb lesz, most már nincs annyira elnehezülve, meg már meg is szoktam ennyi idő alatt!

21 hetes kismama

2008. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is szorítanak a nadrágjaim. Csak azt nem értem a babavárásnak mi köze a felfúvódáshoz? Mitől van ez? Valami olyan kaját eszek, amit nem kellene? Mert nem valószínű, hogy a méhem nőne ilyen gyorsan...
2008. jún. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!