Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség előtt sovány...

Aki terhesség előtt sovány volt, az terhesség után visszakapta az eredeti alakját/mellét?

Figyelt kérdés
Jelen esetben 40 kg vagyok 158 cm-hez. Terhesség előtt nem tudtam hízni. Úgyanennyi leszek baba után is vagy azért esélyes, hogy rajtam marad valamennyi?
2013. febr. 21. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 47 kilóval estem teherbe,57-tel mentem szülni.

A szülés során,már a korházba lement 7 kiló.

50 kilóval jöttem haza,1 hónap elteltével,ujra 47 kiló vagyok. Rajtam semmi sem maradt.

2013. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rajtam sem, két gyerek után után újra 49 vagyok. Terhességek alatt 9-10-et híztam. Pedig reménykedtem, hogy jó helyen azért csak marad valami, de nem maradt... Sőt... Na jó, nem drámai, de azért mégis...:)
2013. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 57 voltam, hiztam 15kg-ot es szules utan ujra 57 lettem, semmi nem maradt rajtam. A mellem meg kissebb lett a szoptatas utan.
2013. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha sovány nem is voltam, de vékony igen.

Igen, ugyanolyan vagyok mint előtte, igaz kettőt

szültem nagyon kicsi korkülönbségfel (1 év)

2013. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a mellem ugyan nem lóg de sajna ugyanolyan kicsi lett és hát nem olyan kemény és feszes valahogy mégsem mint előtte:-(
2013. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is visszafogytam. 49 kg-ról indultam, 13 kg-t híztam, szülés után szinte egyből visszamentem 51 kg körülire, most 2,5 évvel a szülés után 49-50 kg vagyok. Reménykedtem, hogy pár kg rajtam marad, nem jött be:-(
2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az első babám gyermekem előtt 38 kg voltam. Szülés után 53 maradtam évekig, kivéve az újabb várandósságokat. Negyedik gyermekem után két évvel, 56 kg vagyok. Ja és 160 cm.
2013. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 21. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megmondani, hogy Te a baba születése után leadod a felszedett kg-okat, vagy sem, bár ha előtte nem voltál hízékony, akkor valószínű, hogy le fog menni.

Én 156 cm, 43kg voltam, én sem tudtam nagyon hízni, terhesség alatt azért ez megváltozott, 14 kg-ot szedtem fel, 8 kg ment le a szüléssel, a többi a következő kb. 3 hónapban. Azóta ugyanúgy a 43-on állok. Pedig reméltem, hogy valami megmarad. Az alakom szinte teljesen visszanyerte a régi állapotát, nem nyúlt ki a bőröm, meg ilyesmi, de azért a mellemen meglátszik, kisebb is lett, meg nem olyan feszes, mint volt.

2013. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem sovány vagyok, hanem pont normális alkatú, mind az öt terhességemnél viszonylag sokat híztam, de mindig lement (igaz, komoly erőfeszítések árán). Az ismerőseim közül, akik kifejezetten vékonyak, és nem tudtak hízni, azok a terhesség alatt is alig híztak, és ugyanolyan soványak maradtak. Próbálj meg jóízűeket enni, és akkor talán marad 1-2 plusz kiló!
2013. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!