Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1hete késik a menzim, a héten...

1hete késik a menzim, a héten csináltam tesztet (medi lab) pozitív lett, rá két napra újra teszteltem (Easy) ez viszont negatív lett. Terhes vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinalj ujbol tesztet reggel egy masik tesztel vagy menj el dokihoz..Szerintem terhes vagy csak az utobbi teszted nem volt olyan jo minosegu hogy kimutassa...
2008. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még egy tesztet egy harmadik fajtát! Aztán, ha továbbra sem jön meg és az is pozitív, akkor menj el dokihoz... Reggeli els vizelettel tesztelj!
2008. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a medi lapb nGYON JO TESZT SZERINTEM AZ VAGY. EZT A MÁSIK TESZTET NEMISMEREM. DE EZ IS MÜANYAG BORITÁSU VOLT?
2008. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel egy újabb tesztet csináltam, egy harmadik fajtát ( egyébként mind műanyag borítású ) és ez is negatív lett. A menzim még mindig késik, feszül a mellem. Nem értem, hogy lehetet az a teszt pozitív a többi pedig negatív. A pozitív lett volna a téves eredmény?
2008. jún. 7. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Ne haragudj, hogy ilyen későn írok, de megkérdezhetem, hogy végül mi lett?

Mert én most ugyanebben a helyzetben vagyok.

2 pozitiv Medilab és Clearblue után negatívok a tesztjeim.

Köszi a választ előre is!

2009. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ird meg milett
2009. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ez már több mint 1 éve történt. Sajnos hamis volt a pozitív teszt, mivel utána megjött. Sajna azóta sincs bébi. Kívánom, hogy neked valós legyen a pozitív eredmény.
2009. aug. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!