Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta sokat görcsöl és...

Reggel óta sokat görcsöl és keményedik a hasam. A baba is kevesebbet mozog, most már a derekam is kezd fájni.38 hetes vagyok. Ezek a jóslófájások?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres van hogy óránként 3-4-szer, de van hogy 2-3 óra szünet van.
2008. jún. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki amikor újra jönnek, a meleg fürdőt, az állítólag eldönti hogy mik ezek. Kicsit irigyellek, ha ez már a szűlés. :) szintén 38 hetes kismama

Biztos reagálsz a frontra, de nem biztos hogy még szűlsz. Nekem tegnap előtt és tegnap volt hasonló, és ma nagyobb a nyugi... bezavar a front. Könnyű és gyors szűlést kívánok, és egy gyönyörű babát!

2008. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén 38 hetes vagyok és 2 napos.Tegnapelött kezdett lelassulni és fájni a szeméremcsontom,meg a farcsontom.Tegnap és ma nagyon keveset mozog,és jobban fáj.Én sem vagyok a toppon.A frontokat ennyire még nem éreztem(tük) meg.Lehet mégis a front teszi.Persze az is lehet,hogy bármelyik nap szülünk.Gyakran van székelési ingerem is,meg tegnap hasmenés.Viszont nem görcsölök,csak nagyon ritkán.Szóval akár jósló,akár nem,most már időben vagyunk,gond nem lehet belőle.Azt mondják ha itt az idő és menni kell,azt úgyis tudni fogjuk.Olyan izgalmas a vége szerintem.Nem tudni,hogy amit hétfőre terveztünk azt még meg tudjuk e valósítani,vagy sem.Lehet hétfőn már a karjainkban lesz a csöppség és megváltozik az egész életünk.:)
2008. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a 36-ik héttől vannak görcseim.Most hogy lassan a 40-ik hetemet töltöm mindig erősebben,de a babóca nem akkar előjönni.Szerintem ezek még jóslófájások csak.Pár nappal ezelőtt olyan rendszeressen jöttek a fájások,már azt hittem valami lessz,de mirre elkészülődtem hogy megyünk szülni elmultak.A derekam meg iszonyatossan fáj már 2 hete.Nagyon elkeztem vizesedni is,még az arcom is éjjelre bedagad.Nagyon reménykedek minden nap hogy nem csak a jóslófájások fognak jelentkezni.Az első babámat is 42 hétre szültem orvosi segítséggel.Könnyű és gyors szülést kívánok.Már nemsok van hátra!!!!Kitartás!!!
2008. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösznöm a válaszokat. Estére már elmúltak a görcsök. Reménykedem én is, hogy hamarosan igazi fájások legyenek. A doki szerint bármikor beindulhat. Még két hét a kiírt időpontig.

Kitartász nektek is.

2008. jún. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!