Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes elmenni 32hetesen 4D...

Érdemes elmenni 32hetesen 4D ultrahangra? Nem késő?

Figyelt kérdés
Attol tartok,hogy akkor már pici a hely odabent és nem fog jól látszani,esetleg mozogni...Szerintetek?
2008. jún. 6. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késő.Sőt.Csodálatos élményben lesz részed.Látszódni fog tökéletesen mindene.Azt mondják,ilyen idősen látszódik,hogy hogy fog kinézni, ha megszületik.

Én 20 hetes vagyok, és hónap végén megyünk 4d-re.

Nagyon boldog babavárás kívánok neked.

Ne hagyd ki a 4d-t.Hatalmas élményben lesz részed.

2008. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menjetek el mi 31 hetesen votunk és a orvosom azt mondta hogy még a 32 hét is belefér!

Boldog babavárást!

2008. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nektek is boldog babavárást!
2008. jún. 6. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes, mi a 24 héten voltunk, és az orvos szerint később jobban látszik mert csak azután kezd el hizni a baba, a legideálisabb időpont 23-30 hét.

És akkor már jól látszanak a vonások is.

2008. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28-30 hetet akartam irni.
2008. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen nem késő csak azt kérdezd meg,hogy végig 4ds ben látjátok e a 20percet,mert nekünk nagy csalódás volt ennyi pénzért,mert végig 2ds ben nyomták-mint as doki-ugye ebből szinte semmit látsz csak 13képet nagyított ki 4ds be és sztem nem érte így meg az árát.Sok ismerősömtől meg azt hallom,hogy átvágtak minket mert normál esetben végig 4dsben kéne látni-úgy elhiszem,hogy nagy élmény lehet!
2008. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolút nem késő ajánlom figyelmedbe őket

www.4dgenesis.hu

nekem 1,5 órát vártak egy jó pofi fotóért, és utána még mindig visszamehettem, mert nem sikerült.

2008. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!