Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a baba sokszor egymás...

Amikor a baba sokszor egymás után remeg, mintha egy kismadár csapkodná a szárnyát, az micsoda? Normális? Nem csuklás, sokkal gyorsabb remegés, pár másodperc az egész.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ha alszik akkor sztem álmodik:)De nagyon cukik:)Sztem normális ne aggodj...
2013. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, magzatra gondoltam, csak nekem ő már baba:-) 39.hét
2013. febr. 19. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csinalja.:-)Szerintem az elso is magzatra gondolt mert ujabban kimutattak,hogy a pocakban is almodik.Csak tudnam mirol:-)
2013. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaaaa bocsi:DNem tudtaam hogy még a pociban van:)én 17 hetes vagyok és nekem is szokott ilyen lenni:D1.voltam:)
2013. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
álmodnak az élet nagy dolgairól :D kis drágák :D
2013. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ma már többször érzem:)eddig 1 héten 2-3 szor:)1voltam:)
2013. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is szokta csinálni, de én sem tudom miért, vagy mitől. Olyan mintha remegne, vagy nem is tudom. De mivel nem vagy ezzel egyedül, szerintem ez teljesen normális.


28 hkm

2013. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta már párszor!Először a 28.hét környékén,utána sokáig nem,és most éreztem a 37.héten. Én is arra gondoltam,hogy álmodik,felriad,vagy valami ilyesmi...
2013. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok,magzati remegésként gugliztam rá,fejletlen még az idegrendszer,amiatt ránganak néha,sőt egyes babák születés után is,elvileg tényleg normális.
2013. febr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!