Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyunk 16 hetesek, tegnap...

Ma vagyunk 16 hetesek, tegnap nagyon fájt a hasam a jobb oldalon a lábamba is kihatott! Bementünk a kórházba megvizsgált a doki, utánna ahogy nyomkodta jobb lett! Mi lehetett?

Figyelt kérdés

megnézett uh.-án is ás minden rendben volt a babócával,láttam rendesen dobogott a szíve!Ma már semmi panaszom!:)

Megnyugodhatok?Vagy csak rossz helyen feküdt?Mi lehet?


2009. szept. 8. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En is pont ma vagyok 16 hetes. :)

Nyugodj meg nincs semmi gond. Multheten en is ereztem tobbszor is nyilalasokat, egyszer volt olyan, hogy teljesen lesugarzott a combomig egy szuro erzes szinte ki sem tudtam egyenesedni olyan rossz volt. Persze azota en is voltam vedononel, meghallgattuk a baba szivhangjat es minden rendben. Ugy ficankolt a draga, hogy alig lehetett a szihangfigyelovel megtalani. Nekem azt mondtak, hogy nyulnak a mehszallagok es neha feszito szuro erzes normalis. Helyezkedik, tagul a meh.

Boldog babavarast!

2009. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 16. hétben vagyok. Érdekes, tegnap éreztem egész délután ugyanazt a nyilalást, szúrást mint Ti, pedig már a 12. hét környéke utántól szinte soha nem jött elő. Reménykedtem, hogy már nem is fog, de úgy látszik tévedtem. Még egy! Nekem korán elkezdett nőni a hasam, ezért meg szoktam mérni. Mára 3 cm-rel csökkent a körfogata ami ilyenkor még elég sok. Ebből gondolom én is, hogy a méh helyezkedik és semmi probléma.
2009. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36 hetes kismama vagyok,nyugi minden ugy van ahogy az elso valaszado irta meg azt hozzatennem,hogy ez csak az elejen van igy ,legalabbis nalam csak egy par napig tartottak ezek a nyilalasok:)kellemes babavarast kivanok nektek:)
2009. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!