Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menzim 5 napja, ugye...

Késik a menzim 5 napja, ugye ez még nem baba?

Figyelt kérdés
Késik a menzim 5 napja (bár ne jönne már meg), és babát szeretnék már jó ideje! Mik a terhesség előjelek? Mert én még nem érzek semmit, csak azt hogy fáj az alhasam és a mellem is enyhén fáj, de nincs undorom semmitől! Tesztet sem csinaltam még, mert már sokszor csalódtam! :- (
2008. jún. 6. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alhasi fájdalom és a mellfájás egyértelműen babára utal, főleg ha nem jött meg 5 napja! Mást ilyenkor nem kell érezni, a rosszullétek később jelentkeznek. Szerintem tesztelj! Írd meg mi lett az eredmény! Ne féll! Sok szerencsét! 26 hetes kismama
2008. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészítem az előző válaszomat, hogy én is rögtön éreztem az alhasi fájdalmat, ami tök ugyanolyan volt mintha meg akarna jönni, később tudtam meg, hogy ez volt a beágyazódás. De ha mégse sikerülne se keserdj el, jön az a baba, amikor Ő akarja!:-)
2008. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a hasam alja, de én még görcsoldót is vettem be, de amikor már 1hete késett, gyanús lett....a rosszullétek 6-7-8. hét környékén jönnek!!!

25hetes kismami

2008. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj a holnapi elsőből! Ez simán lehet baba!!!

Ilyenkor még nekem sem volt rosszullétem, bezzeg később...

2008. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem voltak tüneteim, csak a mellem volt érzékenyebb egy kicsit meg a hasam alja fájt, ja és kicsivel többet jártam pisilni!

Simán lehet baba, sőt szerintem az is! :)

Tesztelj nyugodtan! Nagyon szorítok!!!

7 hetes kismama

2008. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bár igazatok volna, csak sokszor csalódtam már, kb.3-4 éve várok babára (és hátrahajló a méhem is), de nagy szamárságomra még nőinél sem voltam, de már a hónap végén megyek, remélem felőlem rendben van minden! Azért most nagyon izgatott vagyok, félek hogy megjön a menzi, mindig azt érzem, de a legboldogabb lennék ha babóka lenne már! Csak furcsa hogy nincs tünetem, mivel kávét is simán megiszom, stb. más meg undorodik tőle, hm?!
2008. jún. 6. 08:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ishatrahajlo mehem van, es ugy tunik megis osszejott a baba. Nekem is szurkal a hasam alja, erzekenyek a melleim, es neha szedulok. Ezen kivul mas tunetem nincs. Nem mindenkinel van hanyinger, szag-es izundor. Szerintem siman lehetsz babas.
2008. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött. Én is attól féltem meg fog jönni. DE NEM! Szorítok neked. Biztos baba! Majd írd meg az eredményt!
2008. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos most sem jött össze! Megjött a menzim! :"-(((
2008. jún. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!