Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Ti is éreztek...

Mi lehet ez? Ti is éreztek pisilés után olyat hogy nem birtok kiegyenesedni mert vmi nagyon nyom a méh alján?

Figyelt kérdés

Mitől van ez?Majdnem minden pisilés után ilyet érzek,néha még fáj is,szúr és nyom egyszerre.Aggódom.Kérlek válaszoljatok.Előre is köszi.

24+2 hetes kismami


2009. szept. 7. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy mi lehet de én is éreztem és minden rendben volt végig

NYUGI!!!

2009. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet, illetve néha úgy érzem mintha a húgycsövem szúrna vmi hasonló, de nálunk is minden rendben. 23hetes kismama
2009. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én még nem vagyok várandós (csak nagyon szeretnék már az lenni :)), viszont ugyanez a problémám minden hónapban, amikor megjön. Valószínűleg olyankor nyomja a méhem a hólyagomat, valahogy amikor kiürül a hólyag, megváltozhat a helyzete, és egy jópár percig érzem a fájdalmat. Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha terhes leszek...
2009. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!