Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos azt mondta csináltasa...

Az orvos azt mondta csináltasam meg a kismamakönyvet, de én nem kérdeztem meg töle, hogy hol kell! Védönőnél?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit elméletileg adott adoki papírt és rajta van,hogy baba van, vagy élő embryo, azt kell vini a védőnőhöz és akkor ott kapod a könyvet, készülj fel családi betegségek terén és vigyél pisit, vagy majd ott pisilsz.Gratulálok!!
2008. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, ott kellett, bár szerintem ez általános, tehát nálatok is így kell. Jelentkezni kell a lakhely, ill. tartózkodási hely szerint illetékes védőnőnél és ő állítja ki. Fontos, hogy annál a körzetnél jelentkezz, ahol valójában laksz, tartózkodsz, mindegy mi szerepel a személyi okmányokban. A védőnő pedig többnyire a körzetes gyermekorvossal egy rendelőben szokott lenni.
2008. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, a védőnőtől kapod el a kiskönyved. Nálunk a doki az első vizsgálatnál adott beutalót a védőnőkhöz, amiben kéri a gondozásba vételemet. Ezzel a papírral mentem a védőnőhöz, aki azonnal adott könyvecskét is...

2008. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!