Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes és ma 4 napos...

Hat hetes és ma 4 napos voltam, de sajnos kedd óta vérzek, és ma már a doki nem látta a petezsákot, ami furcsa hogy zárt a méhszájam, és nem sokat vérzek, de a vetélés még nem indult meg. Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
A diagnózisomra az van írva fenyegető vetélés, és most itthon várom, hogy mikor menjek kórházba. Ma két dokinál is voltam.Most mit csináljak, életem legszörnyűbb hete ez!!!
2008. jún. 5. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szűzanyááám...Nemtudok segíteni de veled vagyok és szorítok neked,hogy megmaradjon az a pici baba...Hogy-hogy haza engettek,egymagadba várd a kicsi távozását vagy még van esély,mit mondott a doki???
2008. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már nem lát semmit az uh-n, amin még hátfőn látható volt, de zárt a méhem, és még nem vetéltem el, és ha belázasodok, vagy nagyon vérzek, vagy görcsölök akkor kórház, addig meg várom a csodát. Szörnyű nekem ez a kisbaba kell, annyira szerettük volna.
2008. jún. 5. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém nagyon sajnállak ez szörnyű lehet.Mióta próbálkoztok?(Első kérdező:Míra)
2008. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előkészületek már régóta voltak, gyógyszer elhagyás, vitamin, és április óta próbáltuk, és májusra össze is jött, de ez most nem nyugtat meg, mert én még ilyet soha nem éltem át, és még nem is vagyok a végén. A doki is azt mondta, hogy legalább egyből sikerült, mert sok embernek ez sem jön össze.
2008. jún. 5. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Na igen...De ha még nem vetéltél el akkor ne beszélj múlt időben nem hat hetes és 4 napos voltál hanem az vagy!!!És ha neaggy Isten elmenne akkor ennek így kell történnie lehet késöbb valami gond lett volna.Na de még meg van úgyhogy fel a fejjel és ne stresszeld magad lehet most csak rád ilyesztett,hogy teszteljen milyen anyuka leszel:)! Míra voltam...
2008. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen átérzem a fájdalmad. Több vetélésen túl vagyok. Fizikálisan hamar rendbe lehet jönni viszont lelkileg nagyon nehéz feldolgozni. Nem akarlak elkeseriteni de ha a petezsákot nem látja az orvos akkor szerintem baj van. Nálam az történt, hogy egyik terhességnél sem indult be a baba szivmüködése, véreztem is de végül mindig müszeres befejezést hajtottak végre.

Most biztathatnálak, hogy biztos minden rendben van de inkább készülj fel a legrosszabb eshetőségre is. Probálj megnyugodni, én is mindig arra gondoltam, hogy a babáim nem voltak egészségesek és azért veszitettem el Őket.

2008. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! én is nagyon sajnállak és kívánom, hogy minden rendben legyen mégis, de sajnos nem sok esélye van.... A dokid nem mondta, hogy esetleg fennál a méhen kívüli terhesség esélye is? Az is megmagyarázná, hogy nem látják... Nekem az volt pár hete, én is hat hetes voltam... Sajnos mire látni lehetett, hogy biztosan méhen kivüli már bevérzett a hasam... Ez nagyon veszélyes, bele lehet halni, szóval, ha görcsök kezdődnek azonnal menj a legközelebbi kórházba, mert a percek is számítanak! Bocsi nem akartalak megíjeszteni, de sokan nem tudják, aztán már késő! Sok szerencsét drukkolok, hogy ezek a szörnyűségek elkerüljenek és pár nap múlva kiderüljön, hogy a baba csak bújkált:)
2008. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:( Engem is haza küldtek tavaly (hétfőn), és csütörtökön indult be a vetélés. Kevés vérzéssel. A dokid nem mondta, hogy kell-e műtéti befejezés, vagy felszívódott? Nem hiszem el, annyi embernek van orvosi diplomája, Te meg eszed a kefét otthon, hogy mi lesz veled. Szegénykém!!

Én elmennék még egy dokihoz, aki végre meg is mondja, hogy hamarabb túl tedd magad rajta, ha baj van. Drukkolunk neked! Csak bíztatás képpen 3 mensi után én megint terhes lettem, és minden ok! 24 hetesek vagyunk. Kitartás, gyorsan szedd össze magad, a következő sikerülni fog!

2008. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Sajna velem is hasonló történt decemberben. Gyenge vérzésem volt, és csak üres petezsák látszott az uhn. Fenyegető vetélést mondtak, ennek ellenére hazaküldtek, hiszen az orvosok sem istenek, és nekem azt mondták, hogy amíg van esély addig nem avatkoznak be. 3 nap múlva beindult a vetélés magától, és én nem is engedtem volna hogy bavatkozzanak amíg van egy cseppnyi esély is.

Nagyon nehéz elviselni, remélem a párod tud segíteni. Nekem Ő volt a támaszom. Szorítok!

2008. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap két dokinál is voltam, és mind a kettő azt mondta, hogy még nem vetéltem el, de petezsák sincs,ma is vérezgetek, de csak gyengén. Nagyon félek nehogy valami baj legyen, mert a petezsák már tényleg nincs ott, akkor hol lehet??? Hétfőn még én is láttam az uh, és tegnapra semmi. Annyit mondott még a doki, ha csak gyengén vérzek, és elmúlik akkor menjek vissza uh-ra, és megnézi hogy kiürült e a méhem.
2008. jún. 6. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!