Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugyanugy kerdezhetek az...

Ugyanugy kerdezhetek az orvosomtol (foglalkozik velem legalabb 15percet) ha a korhazba megyek hozza?

Figyelt kérdés
Korhaz kontra maganrendelo velemenyeket is varok
2008. jún. 5. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ott is ugyanúgy kérdezhetsz, válaszolnia kell rá. Én azért járok magánba mert ott a pénzemért el is várom a figyelmet, kh-ba még nem kerestem, de remélem ott is hasonlóakat tapasztalhatok majd.

évekkel ezelőtt kh-ban keresetem meg egy másik orvost (rákszűrés csak), de a futószalag szerű ellátás nekem nem jött be! Eleve utálok órákat várni, és azt sem szeretem ha többen vannak jelen a vizsgálatkor ( egy medikuscsoportot voltam kénytelen elviselni)

Szóval a kórház nekem nem pálya, ezért járok magánrendelésre.

2008. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen igen,de elvégre az egy kórház, ahol hál'Istennek nem veled kell elsősorban foglalkoznia.Így lehet, hogy várnod kell, nem tud annyi időt rád szánni.(vizit, kisműtétek stb.)Ha tudsz inkább a magánrendelésre menj, többet érsz.

27 hetes kismama

2008. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont a héten mondta a fogadott orvosom, hogy a klinikán nem tud velem fél órákat beszélgetni, mint a magánrendelőjében, de természetesen 5-10 percet tud rám szánni.
2008. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!