Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizes, puffadt lábak rosszat...

A vizes, puffadt lábak rosszat jelentenek?

Figyelt kérdés
Vagy csak annyi, hogy nem szép látvány egy megvastagodott láb? Állítólag nem tesz jót a szívnek, de én nem érzem, hogy rosszabb lenne, csak zavar, hogy ilyen ducik lettek a lábaim.
2007. szept. 10. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon vérnyomásmérő mérd meg a vérnyomásod! Ha magas, az nem túl jó jel, akkor menj orvoshoz gyorsan.

Amúgy sok nőnél előfordul a vizesedés, de ezt az orvos tudja megmondani, más dolgokat is figyelembe véve, hogy baj van, vagy csak ártalamtaln kísérő tünet.

Jó lett volna, ha megírod, hogy hányadik hétben vagy!

2007. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vizes lábak teljesen mindegy mikor jelentkezik nem igazán jó,szólj a dokidnak.
2007. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is puffadt a lábam, de sajnos ezzel nem fog tudni a doki semmit kezdeni. Nálam is megállapította és ennyi volt. A vérnyomásommal nem volt gond. Nekem az utolsó 2 hónapban jött elő ez a tünet. Annyi bajod lesz biztos mint nekem is, hogy mostanra egy papucsot tudok felvenni és kettőt elszakítottam. Cipőt már el is felejtettem, bár a hasam miatt úgysem bírnám már felhúzni. A vérnyomásodat úgyis méri az orvos folyamatosan.

Sok sikert a babához!

Egy 39 hetes kismama.

2007. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!