Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az Elevitet? Meg lehet szakítani a szedését?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első három hónapra mondta a doki, hogy szedjem. Utána már nem kell, még ezt a dobozt végig szedem, ami van, aztán abab hagyom.
2007. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevitet a tervezett terhesség előtt egy hónappal el lehet kezdeni szedni és a terhesség és szoptatás teljes időtartama alatt szedhető. Az Elevit csökkenti a terhesség korai szakaszában a gyakori émelygést, hányást és hányingert.
2007. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi eggyet kell bevenni.Nekem a doki 7hónapos koromig javasolta a szedését,de hallottam olyanról is hogy a terhesség létrejötte elött is jó ha szeded egy hónapig(persze ki tudja elöre mikor esik teherbe)és uttánna még három hónapig javasolt.De a dokid biztos meg tudja mondani a véreredményeid alapján hogy mit javasol:)
2007. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én az Elevitet annyira nem javaslom, inkább a Gravidát válaszd szerintem. Árban azt hiszem 200 forint eltérés van, ugyanazokat a vitaminokat tartalmazza, de kicsit eltérő arányban. Az Elevittől komolyan mondom, hogy óriásbébik születnek. Persze nem rossz, ha egy csecsemő szép, nagy, de nem kell túlzásokba esni, mert ha nagyon nagy, akkor nehézségeid lehetnek a szülésnél.
2007. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom harmadik gyermekemet az elsövel nem szedtem elevitet a másodikkal végig szedtem és ösz visz 10deka külömbség van köztük.Eggyik sem "óriásbaba".űHa ugy érzed hogy elég vitamint és ásványianyagot stb viszel be a szervezetedbe akkor ne szedd csak az elején te döntessz:)27hetes kismama:)
2007. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi, nem van hanem volt a külömbség a súlyúk közt:)
2007. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkezdtem szedni az elevitet, napi 1 db-ot veszek be, mert nem tudok egyszerűen annyi vasat, folsavat....stb. bevinni a szervezetembe, amennyire most szükségünk van a babával. Már csak azért sem, mert egy csomó mindentől rosszul vagyok, meg nem kívánom. Én minimum az első 3 hónapban akarom szedni.
2007. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!