Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen folyton...

6 hetes terhesen folyton hányinger, vmi tipp?

Figyelt kérdés
Egésznap hányingerem van,reggeltöl estig,minden nap.Igy étvágyam sincs nagyon. Valami tipp?
2013. febr. 9. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinley gyömbér. Nekem ez vált be.
2013. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyömbér, vagy magneB6! Ha nem használ akkor daedalon! Reméljük használ majd! Bár nekem egyik sem vált be! 12. hétig egész nap hányingerem és savam volt utána pedig a 20. hétig időszakosan.
2013. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes vagyok,és nekem is folyton hányingerem van,szinte semmit nem kivánok. Valahol olvastam,hogy a hideg tej segit,és nekem tényleg bevált,enyhült az émelygés.
2013. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bírd ki!!

Nekem ez a hatodik terhességem, és mindegyikkel nagyon rosszul voltam az első 3 hónapban. Sokmindent próbáltam, de nekem nem vált be semmi, mindentől rosszul voltam. De azért remélem, te találsz valamit, ami enyhíti! kitartás!

2013. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a tejtől még rosszabbul vagyok, ha hideg, akkor is. Persze ez mindenkinél változó. Én napi 2 x 250mg magnéziumot szedek, reggel-este. Nekem ez segít. Ha nem veszem be, egyből öklendezéssel indul a nap, semmit nem bírok enni, gondolni se rá.. ha egész nap fekszek is hányingerem van, és még inni se nagyon bírok.. Mióta szedem (nem mondom, hogy teljesen jó) de sokkal jobban vagyok, és van végre étvágyam. Próbáld ki ! Veszteni nem veszítesz vele ! :)


U.i. Nekem a tabletta bevétele után 1órán belül jelentősen csillapodik a rosszullétem.


Kitartás ! És jobbulást ! :)

7+4hkm

2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tej nekem sem segitett,azonnal kijött :)) Napokig tartott mire megtapasztaltam,hogy ha száraz kekszet,pld Jó reggelt-et,cukrozott piskótát vagy ilyen dolgokat eszek,akkor 5 percen belül elmulik a rosszullét,minden ébredés után azonnal eszek és nem is érzek semmit,viszont mindenkinek más a jó,ki kell tapasztalni :) 9hkm
2013. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!