Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal combom kb. dél körülre...

A bal combom kb. dél körülre teljesen elzsibbad, és délután már annyira fáj, hogy alig bírok rajta állni, rátámaszkodni pedig semmiképpen nem bírok. Lehet ezzel vlamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Gondolom idegszálat nyomhat a baba.

25 hetes kismama


2008. jún. 4. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, feküdj le polcold föl úgy, hogy a térded alá tegyél párnát. Próbáld úgy helyezgetni, hogy el tudjon lazulni a lábad és akkor talán enyhül a fájdalom. Esetleg még a kádba beülhetsz a meleg víz is jót tesz, csak forró ne legyen! Esetleg a baba is élvezi és hátha arrébb kucorodik, ha ő nyom valami idegszálat. Nincs jobb ötletem. Há, nem sokat segítettem....
2008. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aterzem :(

Ma voltam a dokinal es mondtam neki ezt, meg a szemeremcsonti orult fajdalmat.

Sajnos megy szet a medence, csipo izulet, kisugarzik a combcsontba is. En mar santitok a bal labamra, ezert ma tappenzre vett, mert nem tudok bejarni dolgozni.

Szules utan elmulik, addig kitartunk!

25 hetes kismama

2008. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is napok óta így vagyok. Csak én a jobb lábamon érzem. Olyan mint amikor izomgörcsöm van és nagyon be tud feszülni és zsibbadni. Sajnos tényleg az idegek miatt van, legalábbis én is így tudom, de nagyon rossz érzés :-( Ilyenkor én is lefekszem és akkor picit jobb.

Még bírjuk ki ezt a pár hetet, és akkor már biztos javulni fog :-)

33 hetes kismami

2008. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!