Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas a hüvelyi ultrahang?

Fájdalmas a hüvelyi ultrahang?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez pont az a kategória, amire azt mondják, hogy nem fáj, csak kellemetlen. Az ilyen dolgokat jobban utálom, mint ami fájdalmas. De ki lehet bírni. Az benne az igazán kellemetlen, hogy egy vékony kis eszközt helyeznek a hüvelyedbe, amit előtte bekennek azzal a zselével, amivel a hasadat is bekenik ultrhangnál. Ez a zselé nagyon hideg, nem éppen kellemes érzés, meg utána is olyan zselészerűnek fogod érezni magad.
2007. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Kérdésedre a válaszom:nem,nem fáj csak kellemetlen.

Én múlt héten estem át rajta,mert több mint valószínű,hogy babát várok.:)

Ha mostanában ilyesmin kell átesned,akkor csak megnyugtatni tudlak nem vészes és hamar megvan.

2007. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
SZERINTEM ORVOSA VÁLOGATJA.UGYANIS AMÍG ÉN AZ SZTKBA JÁRTAM NŐGYÓGYÁZHOZ ADDIG AZ VOLT,HOGY BUGYIT LE ÉS SEMMI FIGYELMEZTETÉS NÉLKÜL MÁR BEHELYEZTE MAJD HÜMMÖGÖTT ÉS KIVETTE AZ ULTRAHANG KÉSZÜLÉKET.AMINT ÁTMENTEM MAGÁN DOKIHOZ OTT TELJESEN JÓ TAPASZTALATAIM LETTEK ÉS MÁR EGYÁLTALÁN NEM IS KELLEMETLEN MERT TUDOM,HOGY ODAFIGYELNEK RÁM
2007. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hogy nem fájt de még csak kellemetlen sem volt. Ez egy vastagabb ceruzához hasonlítható vizsgálófej úgyhogy és nem kell nagyon felnyomni hogy lássa a képet szinte alig érzed. De lehet hogy tényleg orvos függvénye is.
2007. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem akkor szerintem úgysem azzal vagy elfoglalva hanem hogy végre láthatod a babádat.:)
2007. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, és nekem se volt kellemetlen.

Pedig többször is csináltak nekem ilyesmét,még a terhesség előtt is, krónikus felfázás miatt.

Akkor se fájt, pedig a hólyagomban olyan fájdalmak voltak, hogy majd meg haltam.

2007. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagyon rendes csajszi csinálta, nem fájt és nem volt kellemetlen egyáltalán... :)
2007. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak kellemetlen volt egeszen addig amig el nem kezdte forgatni bennem a cuccost mert valahogy ugy all a jobb petefeszkem, hogy nagyon nehezen talalta meg. Nem okolom erte, de bizony felpattantam kicsit a vizsgaloasztalon. Szegeny doki is megijedt szerintem nem gondolta, hogy ez lesz a reakciom. De fajt. Nagyon. Ez volt az elso huvelyi ultrahang az eletemben es azert nezett meg, hogy biztos ami biztos minden rendben van, mielott teherbe esem. Nem haltam bele, ha legkozelebb kell megint, siman vallalom - mert mar tudom mi tortenhet es nem er annyira varatlanul.
2007. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már kb.3 huvelyi ultrahangot csináltak es eddig még az egyik sem fájt egy picit se,,,aki kényessebb annak esetleg kellemetlen lehet...
2007. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
A magánorvosom annyira figyelmes,meg olyan jó keze van,hogy 3 ilyen vizsgálatból 1-szer meg se éreztem,már bennt volt az ultrahang készülék a hüvelyben,a másik 2 alkalommal meg éppenhogy éreztem,aminek köze nem volt a fájdalomhoz.A legfájdalmatlanabb vizsgálat-hozzáteszem,ha nem kapkod az orvos,és odafigyel,hogy tényleg ne fájjon neked.Az enyém ilyen,hála neki!
2010. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!