Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja ég a gyomrom. Mitöl...

3 napja ég a gyomrom. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
nemis eszem olyat amitöl éghetne,nappal elis viselem,de éjszakánként muszáj bevennem egy rennniet.(30hetes vagyok)mitöl van ez most?
2008. jún. 4. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A babád egyre nagyobb lesz és mivel kell neki a hely, így nyomja a gyomrodat. Meg ettől a gyomorsavad is jönni felfelé.
2008. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baba hajnövekedésétől is éghet a gyomrod.
2008. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is eszem a Renniet,mert nagyon ég a gyomrom. A doki azt mondta,hogy a babák (nekem ikreim vannak 34.hét) felnyomták már teljesen a gyomromat. Ezt érzem is, mert kevesebbet birok enni, mint előtte és állandóan büfögtet bármit eszem.Nekem ez már a második terhességem és az elsőnél is nagyon égett a gyomrom. Nem akarlak elkeseríteni, de ha hajlamos vagy rá, még van 10 heted, még rosszabb lesz a helyzet.

Sok mindent kipróbáltam, én is kérdeztem ezen az oldalon ki mit ajánl, igazából csak a Rennie vált be, de az is csak ideig-óráig hat és éjjel szinte 2-3 óránként felébredek. Mondjuk, ha nem ez miatt, akkor pisilni tuti.

Ami nekem úgy-ahogy bevált:házt.keksz, hamlett, patt.kukorica.A többiek írtak még ilyet, hogy: hideg tej, főtt krumpli, papaya. Mindet próbáltam, de semmi. Éjjel meg főtt krumpli? Na ha csak 3 napja ég, remélhetsz hátha elmúlik, szorítok neked.

Egyébként a lányom 4 cm fekete hajjal született, tehát nálam az is bejött, hogy azért ég a gyomrod, mert nagy haja lesz a babának.

Boldog Babavárást! Kitartás!

2008. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!