Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+5 hetes vagyok az normális...

9+5 hetes vagyok az normális hogy még mindig szúrkálást érzek a hasamban?

Figyelt kérdés
picit érzem csak nem fáj . Ahogy nővekszik a méhem ?
2013. febr. 3. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Igen normális, nekem 7-8 héttől kezdődött el.

Hatalmas változásokon fog átmenni a tested lesznek még cifrább dolgok is.

Ne aggódj csak a szalagok nyúlnak :)

26hkm

2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megnyugodtam, második babóm lesz, van már egy 6 éves kislányom de már elfelejtettem hogy így kezdödött :). Boldog Babavárást :)
2013. febr. 3. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 9+5 hetes vagyok ma!Szurkálásokat én is érzek még a hasamban,de nem folyamatosan!Szerintem a Babóca "rendezkedik","helyezkedik" odabenn,ezt érezhetjük!!!:)))

Egyébként hogy vagy?Rosszullétek?Engem szerencsére elkerültek,talán már megúsztam....

A melleim fájnak időnként iszonyatosan,mintha le akarnának szakadni,de kibírható...

Minden jót kívánok Neked!

2013. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a 18-19. hétben is szurkált néha. De volt, hogy közben napokig-hetekig egyáltalán nem.
2013. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kabymaci ***** válasza:
Sziasztok én 9+3 napos vagyok nekem is vannak szurkálásaim elég kellemetlen érzés.Eddig nagyon rosszul voltam émelygés étel undor mellfájdalom.Már kezdek jobban lenni hála, én eddig csak fogytam de rám fért :) Mindenkinek Boldog Babavárást :)
2013. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 válaszoló köszönöm egész jól vagyok , 6 hétől nagyon rosszul voltam kb 8 és fél hétig, de most kezd enyhülni a hányinger eddig mindent kihánytam , minden szagtól rosszul voltam most talán már jobb de szedek magne b6 a terhes vitamin mellé 2-dik babóm lesz, kislányommal nem voltam ilyen rosszul vele megúsztam a rosszuléteket. A mellem nekem is nagyon érzékeny volt, de az is jobb lett .
2013. febr. 4. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is minden jót kívánok neked és Boldog Babavárást :) 3
2013. febr. 4. 16:49
 8/8 A kérdező kommentje:
5. én is nagyon rosszul voltam eddig de nekem is enyhültek hála isten.
2013. febr. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!